**** Hotel Grand Majestic Plaza ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Grand Majestic Plaza Hotel Grand Majestic Plaza se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy. Tento stylový hotel nabízí převážně všem návštěvníkům luxusní stylové ubytování  jen pár kroků od známého Obecního domu, Prašné brány, Náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium.

Ubytování
Hotel Grand Majestic Plaza  je **** de-luxe hotel disponující 196 moderními pokoji, včetně 6 luxusních apartmá s balkóny. Každý pokoj je vybavený samostatně nastavitelnou klimatizací, vysokorychlostním připojením na internet, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, psacím stolem a židlí.

V Design hotelu Grand Majestic Plaza se můžete ubytovat v:
92 dvoulůžkových pokojů „Superior“
42 pokojů „Superior DBL/twin“
40 pokojů „Superior twin“
11 třílůžkových pokojů
5 pokojů „De-luxe“
6 apartmánů

Konference
Pro konání různých konferencí a meetingů lze využít konferenčních prostorů Grand I.+II. o rozloze 204 m2, disponujucí denním světlem a je vybaven nejmodernější audio a multimediální technikou. Grand I.+II. se nachází v přízemí hotelu s výhledem a vstupem na terasu umístěné v atriu hotelu, kde je možné podávat kávové přestávky. Flexibilní odhlučněná stěna umožňuje rozdělení tohoto prostoru na 2 jednotlivé konferenční místnosti - Grand I. o rozloze 136 m2 a Grand II. o rozloze 68 m2. Konferenční prostor Arcade o rozloze 50 m2 s denním světlem je vybaven nejmodernější audio a multimediální technikou. Maximální kapacita v divadelním uspořádání je pro 50 účastníků.

Restaurace
Ke strávení příjemných chvil navštivte designovou restauraci Atrium s kapacitou 130 míst, kde na Vás bude čekat profesionální servis, chutná a rozmanitá mezinárodní kuchyně i výběr českých specialit. Restaurace je otevřena každý den, kdy můžete vychutnávat bufetovou snídani, oběd nebo večeři v unikátním prostředí.

Wellness
Po náročném dni mohou hosté hotelu Grand Majestic Plaza relaxovat v hotelovém wellness centru. V tomto centru můžete relaxovat ve whirpool, sauně či podstoupit různé  masáže.

Okolí
V okolí hotelu Grand Majestic Plaza máte mnoho možností na procházky starou zlatou Prahou.
Mezi nejznámější atrakce Prahy patří Václavské a Staroměstské náměstí kde Vás okouzlí Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj je jedním z nejznámějších orlojů na světě. Je součástí jižní stěny Staroměstské radnice v Praze.
Hotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - disponuje restauracíHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - krytý bazén v hotelu.Hotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Grand Majestic Plaza - na pokojích je telefon